» Güncel  » Haberler

  

Salihli Selendililer Derneği Keşkek gününe katıldık
 

KEŞKEK GÜNÜ´NDE HEMŞEHRİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

 Salihli Selendililer Derneği’nin (SEL-DER) düzenlemiş olduğu 4. Geleneksel Keşkek Günü etkinliğine katılarak Salihli’de yaşayan Selendili hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Hemşehrilerimizle hasbihal ettik, dertleştik, eğlendik, oynadık.

 Değerli hemşehrilerimiz Selendi’den çeşitli nedenlerle ayrı kalsa da hala Selendi’mizin bir parçası olduklarını hissetmeleri ve bu tür kültürel etkinliklerle bu hissiyatı canlı tutmaya çalışmaları bizleri gururlandırıyor. Hemşehrilerimizin kökleriyle olan bağlarına büyük önem vermeleri, birlikteliğimizi daha da güçlendirecek ve sesimizin daha gür çıkmasını sağlayacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Selendi’mizin kültürünü geleneksel olarak düzenledikleri Keşkek Günü ile Salihli’de yaşatan, hemşehrilerimizi bir araya getirerek bağların kuvvetlenmesine katkı sunan SEL-DER Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında da her zaman destekçileri olduğumu belirterek başarılar dilerim. Salihli’de yaşayan sevgili Selendili hemşerilerimle bugün bir arada olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Etkinliğe katılan herkese şükranlarımı sunuyorum, sağ olun var olun.Haber Tarihi: 18.11.2018

HaberlerBAŞIMIZ SAĞOLSUN

...

Türkiye Şampiyonu

...

Ölçü ve Tartı Aletleri Bildirim Süresi

...

Hayırlı Haftalar

...

Dünya Kanser Günü

...

Yarı Yıl Tatili Bitti

...

27 OCAK OSMANLI HAFTASI

...

26 OCAK DÜNYA GÜMRÜK GÜNÜ

...

Dünya Cüzam(Lepra)Günü

...

Hayırlı Haftalar

...

Hayırlı Cumalar

...

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

...

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

...

ENERJİ TASARRUFU HAFTASI

...

Büyükşehir Meclis Toplantısı OCAK 2019 ayı

...