» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam etmekte
 

 

  TEŞEKKÜRLER KARAKOZAN
  Cuma namazımızı Karakozan Mahalle sakinleriyle birlikte eda ettik. Namaz çıkışında bizlere büyük ilgi gösteren vatandaşlarımızla hasbihalde bulunduk. Hemşehrilerimize bizlere gösterdikleri büyük ilgiden duyduğumuz memnuniyeti dile getirerek hepsine teşekkürlerimi sunuyorum.
  Karakozan ziyaretimizde İlçe Başkanımız Mehmet Karabulut, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimizden Ahmet Akşehirlioğlu, Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş ve yönetimi bizl...ere eşlik etti.

  Karakozan Mahallemizde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek vatandaşlarımızın sorunlarını ve isteklerini dinledik. Vatandaşlarımız mahalle imamı için kalacak yer olmadığını bu nedenle bir lojman yapılması isteklerini bize ilettiler. Mahalle sakinlerimizle el ele vererek mahalle imamına lojman yapımı için gerekli desteği sağlayacağımızı ifade ettik.
  İlçemize ve mahallelerimize yapılan hizmetlerle ilgili vatandaşlarımıza bilgiler vererek hizmetlerin Selendi Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından aralıksız yapılmaya devam ettiğini anlattık.
  Vatandaşlarımızla hasbihalde bulunmamızın ardından muhtarımızla birlikte Karakozan Mahallemize Selendi Belediyemiz tarafından yapılan köprüde incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızın evlerine ulaşımında büyük kolaylık sağlayacak olan köprü, bağlantı yollarında ki düzenlemelerin ardından hizmete açılacaktır. Hemşehrilerimize hayırlı olsun.
  İlçemize sayısız hizmet kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e vatandaşlarımız bizim aracılığımızla teşekkürlerini gönderdiler. Bizlerde Muhtarımız Nevzat Davulcu ve mahalle sakinlerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz.Haber Tarihi: 02.11.2018

Haberler16 KASIM ULUSLARARASI HOŞGÖRÜ GÜNÜ

...

Cengiz Başkanımıza ve Manisa'mıza Hayırlı Olsun

...

Başkan DUMLUPINAR MHP Gurup Toplantısına katıldı

...

Başkan DUMLUPINAR'dan MHP Mersin Mv.Olcay KILAVUZ 'a ziyaret

...

Belediye Başkanımız Yasin DUMLUPINAR'dan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi DURMAZ'a ziyaret

...

Belediye Başkanımız Yasin Dumlupınar'dan Devlet Bahçeli'ye Ziyaret

...

Belediye Başkanımız Yasin DUMLUPINAR'dan Manisa Mv.Erkan AKÇAY 'a ziyaret

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Mustafa GENÇ'in ziyareti

...

Hayırlı Haftalar

...

Uşak Selendi'liler derneğinden Bşk.Yrd.Ahmet EROL ziyaret

...

Uşak Selendi'liler Derneği Başkan ve Üyelerini ağırladık

...

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ

...

"ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ"

...

Cumanız Mübarek Olsun

...

09 KASIM ORGAN NAKLİ HAFTASI

...