» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam etmekte
 

 

  TEŞEKKÜRLER KARAKOZAN
  Cuma namazımızı Karakozan Mahalle sakinleriyle birlikte eda ettik. Namaz çıkışında bizlere büyük ilgi gösteren vatandaşlarımızla hasbihalde bulunduk. Hemşehrilerimize bizlere gösterdikleri büyük ilgiden duyduğumuz memnuniyeti dile getirerek hepsine teşekkürlerimi sunuyorum.
  Karakozan ziyaretimizde İlçe Başkanımız Mehmet Karabulut, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimizden Ahmet Akşehirlioğlu, Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş ve yönetimi bizl...ere eşlik etti.

  Karakozan Mahallemizde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek vatandaşlarımızın sorunlarını ve isteklerini dinledik. Vatandaşlarımız mahalle imamı için kalacak yer olmadığını bu nedenle bir lojman yapılması isteklerini bize ilettiler. Mahalle sakinlerimizle el ele vererek mahalle imamına lojman yapımı için gerekli desteği sağlayacağımızı ifade ettik.
  İlçemize ve mahallelerimize yapılan hizmetlerle ilgili vatandaşlarımıza bilgiler vererek hizmetlerin Selendi Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından aralıksız yapılmaya devam ettiğini anlattık.
  Vatandaşlarımızla hasbihalde bulunmamızın ardından muhtarımızla birlikte Karakozan Mahallemize Selendi Belediyemiz tarafından yapılan köprüde incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızın evlerine ulaşımında büyük kolaylık sağlayacak olan köprü, bağlantı yollarında ki düzenlemelerin ardından hizmete açılacaktır. Hemşehrilerimize hayırlı olsun.
  İlçemize sayısız hizmet kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e vatandaşlarımız bizim aracılığımızla teşekkürlerini gönderdiler. Bizlerde Muhtarımız Nevzat Davulcu ve mahalle sakinlerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz.Haber Tarihi: 02.11.2018

Haberler18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ

...

14 MART TIP BAYRAMI

...

12 MART İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ

...

Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun

...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

...

01-07 Yeşilay Haftası

...

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

...

Türkiye Şampiyonu

...

Ölçü ve Tartı Aletleri Bildirim Süresi

...

Hayırlı Haftalar

...

Dünya Kanser Günü

...

Yarı Yıl Tatili Bitti

...

27 OCAK OSMANLI HAFTASI

...

26 OCAK DÜNYA GÜMRÜK GÜNÜ

...

Dünya Cüzam(Lepra)Günü

...