» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor
 

 

TEŞEKKÜRLER YUKARITEFEN

Cuma namazımızı Yukarıtefen mahalle sakinlerimizle birlikte eda ettik. Yukarıtefen Mahallemizde hemşehrilerimiz bizleri bağrına bastı. Vatandaşlarımızın gösterdiği sevgi seli ve güzel dileklerde bulunmaları bizleri çok mutlu etti. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Yukarıtefen Mahalle ziyaretimizde İlçe Başkanımız Himmet Kurukoç ve ilçe teşkilatı üyelerimiz, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimizden Ahmet Akşehirlioğlu ile Sabri Önder ve Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş bizlere eşlik etti.                                                                      

 

Yukarıtefen Mahallemizde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek Selendi Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin hizmetleri hakkında konuştuk. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinledik. Her zaman hemşerilerimizin yanında ve yaşadıkları sorunlara karşı duyarlı olmayı kendimize düstur edindik. Bu doğrultuda ilçemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her noktasına ayak basarak mutluluklarında ve üzüntülerinde her daim vatandaşlarımızın yanında olacağımızı ifade ettik.                                                     

İlçemize hizmetlerin hem Selendi Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi tarafından aralıksız yapılmaya devam ettiğine dikkat çekerek, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün hizmet noktasında ilçemize her zaman öncelik tanıdığını ve Selendi’mizin ihtiyacı olan hizmetleri Büyükşehir Belediyemizden alacağımızı vatandaşlarımıza aktardık. Mahalle sakinlerimizde aynı duygularla Cengiz Başkanımıza ilçemize hizmetlerinden dolayı şükranlarını sundular. Bende hem şahsım hem de Selendili hemşehrilerim adına Cengiz Başkanımıza ilçemize gösterdiği hassasiyet için ayrıca teşekkür ediyorum.

 Haber Tarihi: 05.10.2018

HaberlerHayırlı Haftalar

...

BABALAR GÜNÜ'NÜZ KUTLU OLSUN

...

JANDARMA 180 YAŞINDA

...

MHP eski İl başkanımız Ziya ELMALI'yı sonsuzluğa uğurladık

...

Milletimizin başı sağ olsun

...

Hayırlı Haftalar

...

1 Ovacık Yaylası YÖRÜK Şenliği

...

Başkan SAVAŞ MHP İlçe Teşkilatında Bayramlaşmasında

...

Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

...

Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

...

Hayırlı Haftalar

...

AÇIMIZ BÜYÜK

...

BAŞARILAR DİLERİM

...

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

...

Hayırlı Cumalar

...