» Güncel  » Haberler

  

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor
 

 

TEŞEKKÜRLER YUKARITEFEN

Cuma namazımızı Yukarıtefen mahalle sakinlerimizle birlikte eda ettik. Yukarıtefen Mahallemizde hemşehrilerimiz bizleri bağrına bastı. Vatandaşlarımızın gösterdiği sevgi seli ve güzel dileklerde bulunmaları bizleri çok mutlu etti. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Yukarıtefen Mahalle ziyaretimizde İlçe Başkanımız Himmet Kurukoç ve ilçe teşkilatı üyelerimiz, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimizden Ahmet Akşehirlioğlu ile Sabri Önder ve Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş bizlere eşlik etti.                                                                      

 

Yukarıtefen Mahallemizde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek Selendi Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin hizmetleri hakkında konuştuk. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinledik. Her zaman hemşerilerimizin yanında ve yaşadıkları sorunlara karşı duyarlı olmayı kendimize düstur edindik. Bu doğrultuda ilçemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her noktasına ayak basarak mutluluklarında ve üzüntülerinde her daim vatandaşlarımızın yanında olacağımızı ifade ettik.                                                     

İlçemize hizmetlerin hem Selendi Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi tarafından aralıksız yapılmaya devam ettiğine dikkat çekerek, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün hizmet noktasında ilçemize her zaman öncelik tanıdığını ve Selendi’mizin ihtiyacı olan hizmetleri Büyükşehir Belediyemizden alacağımızı vatandaşlarımıza aktardık. Mahalle sakinlerimizde aynı duygularla Cengiz Başkanımıza ilçemize hizmetlerinden dolayı şükranlarını sundular. Bende hem şahsım hem de Selendili hemşehrilerim adına Cengiz Başkanımıza ilçemize gösterdiği hassasiyet için ayrıca teşekkür ediyorum.

 Haber Tarihi: 05.10.2018

HaberlerKarşıova Mahallesi Kilit Parke Döşeme

...

Dünya Astsubaylar Günü

...

Başkan DUMLUPINAR Atatürk Büstü Açılışına Katıldı

...

Başkan DUMLUPINAR Şampiyon Sporcuları Ağırladı

...

Dünya Standartları Günü ve T.S.E.Hf

...

Selendi Belediye Spor Kulubü evinde galip geldi.

...

Ankara'nın Başkent Oluşu 13 EKİM 1923

...

Hafta Sonlarıda ziyaretlerimiz devam etti

...

Tavak Mahallesi aşevine kavuştu

...

Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor

...

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ziyareti

...

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ekim 2018 Meclis Toplantısı

...

Milletvekilimiz İlçemizi Ziyaret etti

...

Hafta Sonlarıda ziyaretlerimiz devam etti

...

6 EKİM İSTANBUL'UN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU

...