» Güncel  » Haberler

  

1 Ovacık Yaylası YÖRÜK Şenliği
 

Selendimizin Çampınar, Çamyayla, Çalıklı, Aşağı Tefen Mahallelerimizin organizesinde ve Dernek Başkanımız Ümit Öz’ün önderliğinde 1. Ovacık Yaylası Yörük Şenliğini büyük bir coşku ve festival tadında gerçekleştirdik.

Bizler, Yörük Kızı Zübeyde Hanım´ın oğlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Arkadaşlar gidip Toros Dağları’na bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa şunu biliniz ki bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla Türk’ü yenemez’ sö...zünün haklılığıyla buradayız ve şanlı bayrağımız dalgalandığı sürede de olmaya devam edeceğiz..

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana her zaman destekleme ve teşvik noktasında Selendi Belediyemiz olarak gerek hemşehrilerimizle birleştirici öneme sahip gerekse ilçemizin tanıtımı noktasında büyük önem taşıyan bu organizasyonların ehemmiyetinin farkında olarak bu tür organizasyonların destekçisi ve en büyük katılımcısı olmaya devam edeceğiz.

Organizasyondaki katılım ,destek ,ikram ve misafirperverlik anlamındaki üstün çaba ve gayretlerinden dolayı başta dernek başkanımız olmak üzere, muhtarlarımız ve hemşehrilerimi kutluyorum..Haber Tarihi: 07.06.2019

HaberlerGeçmiş Olsun

...

Başarıların devamını dilerim.

...

Hayırlı Haftalar

...

17 AĞUSTOS 1999 MARMARA DEPREMİNİ UNUTMADIK

...

17-25 Ağustos İbn-i Sina Haftası

...

16-23 Ağustos Hacı Bektaşı Veli'yi Anma Günü ve Haftası

...

Türklerin Anadolu'da İlk Fetih Günü

...

Hayırlı Cumalar

...

Hayırlı Haftalar

...

İlçemizde Bayramlaşma

...

İyi Bayramlar

...

Hayırlı Cumalar

...

Başkan SAVAŞ MHP Demirci Kadın Kolları Bşk.Sayın KORKMAZ'I Makamında Ağırladı

...

Başarıların devamını dilerim.

...

Hayırlı Haftalar

...