» Güncel  » Haberler

  

1 Ovacık Yaylası YÖRÜK Şenliği
 

Selendimizin Çampınar, Çamyayla, Çalıklı, Aşağı Tefen Mahallelerimizin organizesinde ve Dernek Başkanımız Ümit Öz’ün önderliğinde 1. Ovacık Yaylası Yörük Şenliğini büyük bir coşku ve festival tadında gerçekleştirdik.

Bizler, Yörük Kızı Zübeyde Hanım´ın oğlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Arkadaşlar gidip Toros Dağları’na bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa şunu biliniz ki bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla Türk’ü yenemez’ sö...zünün haklılığıyla buradayız ve şanlı bayrağımız dalgalandığı sürede de olmaya devam edeceğiz..

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana her zaman destekleme ve teşvik noktasında Selendi Belediyemiz olarak gerek hemşehrilerimizle birleştirici öneme sahip gerekse ilçemizin tanıtımı noktasında büyük önem taşıyan bu organizasyonların ehemmiyetinin farkında olarak bu tür organizasyonların destekçisi ve en büyük katılımcısı olmaya devam edeceğiz.

Organizasyondaki katılım ,destek ,ikram ve misafirperverlik anlamındaki üstün çaba ve gayretlerinden dolayı başta dernek başkanımız olmak üzere, muhtarlarımız ve hemşehrilerimi kutluyorum..Haber Tarihi: 07.06.2019

HaberlerBABALAR GÜNÜ'NÜZ KUTLU OLSUN

...

JANDARMA 180 YAŞINDA

...

MHP eski İl başkanımız Ziya ELMALI'yı sonsuzluğa uğurladık

...

Milletimizin başı sağ olsun

...

Hayırlı Haftalar

...

1 Ovacık Yaylası YÖRÜK Şenliği

...

Başkan SAVAŞ MHP İlçe Teşkilatında Bayramlaşmasında

...

Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

...

Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

...

Hayırlı Haftalar

...

AÇIMIZ BÜYÜK

...

BAŞARILAR DİLERİM

...

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

...

Hayırlı Cumalar

...

31 Mayıs Dünya Sigara İçmeme Günü

...