» Güncel  » Haberler

  

1 Ovacık Yaylası YÖRÜK Şenliği
 

Selendimizin Çampınar, Çamyayla, Çalıklı, Aşağı Tefen Mahallelerimizin organizesinde ve Dernek Başkanımız Ümit Öz’ün önderliğinde 1. Ovacık Yaylası Yörük Şenliğini büyük bir coşku ve festival tadında gerçekleştirdik.

Bizler, Yörük Kızı Zübeyde Hanım´ın oğlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Arkadaşlar gidip Toros Dağları’na bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa şunu biliniz ki bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla Türk’ü yenemez’ sö...zünün haklılığıyla buradayız ve şanlı bayrağımız dalgalandığı sürede de olmaya devam edeceğiz..

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana her zaman destekleme ve teşvik noktasında Selendi Belediyemiz olarak gerek hemşehrilerimizle birleştirici öneme sahip gerekse ilçemizin tanıtımı noktasında büyük önem taşıyan bu organizasyonların ehemmiyetinin farkında olarak bu tür organizasyonların destekçisi ve en büyük katılımcısı olmaya devam edeceğiz.

Organizasyondaki katılım ,destek ,ikram ve misafirperverlik anlamındaki üstün çaba ve gayretlerinden dolayı başta dernek başkanımız olmak üzere, muhtarlarımız ve hemşehrilerimi kutluyorum..Haber Tarihi: 07.06.2019

Haberler1 TEMMUZ DENİZCİLİK KABATOJ BAYRAMI KUTLU OLSUN.

...

Hayırlı Haftalar

...

Hayırlı Cumalar

...

Hayırlı Haftalar

...

Yatırımlar Devam Ediyor

...

Hayırlı Cumalar

...

Başkan SAVAŞ Manisa Büyükşehir Bld. Yol Yapıl ve Onarım Daire Bşk Sayın KURUÇAY' ı makamında ağırladı

...

Hayırlı Haftalar

...

Jandarma 181 Yaşında

...

Hayırlı Cumalar

...

Karakozan Mahallesi Mezarlık bakım onarımı yapıldı.

...

Seyir Tepesi Bakım Onarım İşi yapıldı.

...

Nurullahefendi Mezarlığı Mescit Yapımı.

...

Kurşunlu Mahallesi Yol bakım onarım işi.

...

Tavak Mahallesi Yol Bakım Onarım işi

...